Seznamka BDSMSeznamka s touhou ovládat nebo být ovládán


BDSM Seznamka - inzeráty - strana 2

Bondage

Muž, 52 let, Brno

Hledám ženu,která je BDSM pozitivní,jsem switch,takže nezáleží na Tvém zaměření.Ideálně trvalý vztah,navenek běžný pár,vše ostatní záleží na nás...

Kontakt: 7switch7@seznam.cz

 

Výprask

Žena, 38 let, severočeský kraj

Možná pro to, že jsem nikdy jako dítě nebyla bita, nebo pro to, že jsem 'divná'? Pronásledují mě sny, představy, myšlenky, kterými začínám být postupně zcela posedlá. Hledám přísného, dominantního, inteligentního muže (cca 30-60 let) s přirozenou autoritou se zkušenostmi s trestáním výpraskem do role přísného otce, učitele, vychovatele... Žádný sex, žádné svlékání do naha, ale klasický výprask téměř dospělé dcery, studentky s ohnutím přes koleno, nejdříve přes oblečení, poté na holou - pádnou, tvrdou rukou, následně vařečkou, kterou si na potrestání sama musím donést a na závěr pár nezapomenutelných ran řemenem, který otec odepne. S výchovnými, přísnými frázemi o tom, kterak se správně chovat. Zkrocení zprvu zmítajícího bránícího se těla a ztrestání drzosti, neposlušnosti a lajdáctví zmalováním hýždí do ruda. Klasický výprask za překročení nastavených hranic rozlobeným rodiče m. Žádná krev, nic přehnaného, co zanechá stopy déle jak 3 dny, jen adekvátní výprask za neposlušnost. Žádné culíky a hraní si na batole, jsem dospělá ženská (38 let), proto se stylizuji do již dospělé dívky, která přesto potřebuje spravedlivě usměrnit někým, komu nedělá problém nařezat i dospělé dceři, když si to zaslouží! Pojďme si sdělit své představy a sny v e-mailu a uvidíme, zda-li je proměníme v prožitek a ze snů se probudíme do reality - já ohnutá přes křeslo a ty s řemenem v ruce. Pokud neumíš napsat větu bez hrubých pravopisných chyb, potřebuješ mé perverzní a sprosté fotky a neumíš se vyjadřovat bez vulgarismů, ani napiš, neozvu se. Potřebuji cítit k muži mrazící respekt a hlubokou úctu pramenící z jeho projevu a vystupování.

Kontakt: neposlusna.drza@seznam.cz

 

Otrok hledá pána

Muž, 37 let, Ústecký/Plzeňský/Karlovarský kraj

poslušný oddaný pokorný otrok hledá dominantního muže, kterému bude sloužit, jako jeho poslušná, otrocká pokorná oddaná děvka jsem zdravý, čistý,

Kontakt: lubos94@seznam.cz

 

Subík hledá online výcvik

Muž, ? let, Středočeský kraj

Dobrý den, jsem velmi submisivně založený muž a hledám pána nebo paní, kteří by mě chtěli přes email dávat úkoly a ponižovat mě.

Kontakt: shrekol@email.cz

 

Dominantní ženy

Muž, 37 let, Olomoucký kraj

Hezký den, jsem 37 ti letý, svobodný, vychovaný subík se zkušenostmi, který touto cestou hledá pro reálný, vážný vztah svou novou Paní. Hledám Paní, které bach mohl sloužit jako osobní sluha, plnit příkazy a starat se o celkový komfort Paní. Nabízím reálný D/s vztah, možný i formou docházek a setkávání se s pravidly Paní-otrok/sluha. V případě zájmu, více informací mailem.

Kontakt: subikolc@seznam.cz

 

Hledám Paní

Muž, 40 let, Karviná

Hledám dominantnější ženu,která si mě vychová k pohledu svému a pro své potřeby.

Kontakt: 12pejsek@seznam.cz

 

Otroci přes intermet

Muž, 20 let, Královéhradecký kraj

Hledají se otroci, submisivní, nebo tu kteří chtějí začít někomu sloužit. Je ti do 20 let, a jsi odvážný a poslušný začít tvůj online výcvik. Pokud splníš všechny úkoly tak se mužem i sejít na real.

Kontakt: lukas9621@seznam.cz

 

Online otrok

Muž, 18 let, Jihočeský kraj

Hledám zde spolehlivého, mladšího do 20, kterého láká vychova a služba svému Pánovi. Budeš provádět přání ukoly a tresty. Formou emailu. Více v případě zájmu a plnění daných úkolů je možné i na real akci.

Kontakt: tomas9610@seznam.cz

 

Hledám dominu na poslušnost

Muž, 21 let, Brno

Ahoj, hledám dominu, která by mi posílala úkoly po e-mailech. Sem tam něco zkouším ale už mi docházejí nápady. Pozdeji možná i osobní setkání.

Kontakt: nanenin@seznam.cz

 

Vyprask

Muž, 19 let, Brno

Chci dostat výprask přes má bosá chodidla ať už vařečkou, řemenem nebo dalšími bicimi nástroji jako kabel atd. Nebráním se dalším mučení mých chodidle např. vosk, vidličkou škrábat nebo kolíčky na prstech. Vy z Brna s místem k provedení. Mně je 19

Kontakt: miky9610@seznam.cz

 

Dominantní kamarádka

Muž, ? let, Praha

Rád bych našel dominantní kamarádku v podobném věku (nejlépe 16-20), pro kterou by v soukromí nebyl problém mě úplně ponížit, donutit mě, abych si kleknul k jejím nohám a udělal cokoliv, co si bude přát. Praha a okolí :)

Kontakt: dreipromilleindenadern@gmail.com

 

Hledám perverzní ženu

Muž, 37 let, Jihomoravský kraj

Hledám perverzní ženu na společné chvíle, dlouhodobý vztah, ženu která nestřídá partnery, pokud jsi nezkušená nevadí, důležitá je důvěra a chuť zkoušet nepoznané. Čistota, zdraví jsou podmínkou. J. Morava

Kontakt: mb1000@post.cz

 

1   2   3   4   5   6